0

„Rodzina waterpolowa" rozpoczęła działalność

OSTATNIE OSIĄGNIĘCIA

Brak osiągnięć

O MNIE

Brak artykułów

O sobie

WIADOMOŚCI ŚWIĘTOKRZYSKIE 10 czerwca 2002 roku

„Rodzina waterpolowa" rozpoczęła działalność.

SPOTKANIE PO LATACH

„Rodzina waterpolowa" jednoczy się, bowiem w minioną środę w barze „Chatka", odbyto się pierwsze spotkanie miłośników tego sportu.

W jej skład wchodzą byli zasłużeni dla tej dyscypliny sportu piłkarze wodni KSZO Ostrowiec oraz działacze i sympatycy tej dyscypliny sportu. W środowy wieczór, w gronie tym znaleźli się: Andrzej Szeląg, Tomasz Góralski, Maciej Turczyński, Józef Różalski, Tadeusz Różalski, Andrzej Binensztok, Cezary Styczyński, Mariusz Stawecki, Jarosław Szymański, a także Adam Janik, Zdzisław Pietrzykowski, Krzysztof Pacocha, Izabela Janik, Zdzisław Słowikowski i Waldemar Kencel. Pomysłodawcami powstania „waterpolowej rodziny" są trener piłki wodnej były mistrz Polski (1972 r.) Józef Różalski oraz członkowie zarządu klubu, Adam Janik i Krzysztof Pacocha. Trener Różalski przedstawił zebranym obecną sytuację ostrowieckiej piłki wodnej. Wszyscy zadeklarowali pomoc szkoleniowcom i zarządowi klubu w odbudowie silnej sekcji. Podjęto też szereg ustaleń m. in. w sprawach:

-przygotowań do obchodów 30-lecia zdobycia przez zespół KSZO Mistrzostwa Polski i Pucharu Polski (rocznica ta mija w lipcu tego roku),

-wydania okolicznościowego znaczka w 66-rocznicę nieprzerwanego uczestnictwa sekcji piłki wodnej KSZO w rozgrywkach ligowych w naszym kraju,

-wydania pamiątkowej kroniki z okazji 75-rocznicy istnienia Klubu Sportowego KSZO Ostrowiec.

 

Jak dowiedziały się „Wiadomości" w najbliższym czasie poczynione zostaną starania o zorganizowanie międzynarodowego turnieju piłki wodnej oldbojów w kategorii wiekowej powyżej 40 lat.

Za naszym pośrednictwem organizatorzy spotkania zapraszają wszystkich tych, do których nie udało się dotrzeć, zapewniając, że na kolejne spotkania otrzymają już indywidualne zaproszenia.                                                                                                                                           

joter

 

Galeria
Dołącz do
swoich znajomych!