Dailivery z milości do zakupów

Masz swój szczególny sklep lub knajpkę w Warszawie? Mimo wszystko nie jest Ci tam po drodze? Nic prostszego! Zajrzyj na naszą stronę www.dailyvery.pl a Twoje zakupy będą zrealizowane nawet w przeciągu pół godziny! Nasz dostawca przywiezie Ci je na czas, a Ty nie będziesz musiał się ruszać w tym czasie z mieszkania, czy biura.
Nasza firma powstała z pasji i chęci… uniknięcia stania na zakorkowanych ulicach w celu zakupu kilku produktów z obranego za cel sklepu. Za sprawą naszej usługi jesteście w stanie Państwo kontrolować wykonanie swojego zlecenia i
a także skontaktować się z kurierem, a jako wisienka na torcie – możecie zapłacić przy odbiorze za pośrednictwem terminala kart. Jesteś w biurze i nie po drodze Ci składać zamówienia przez służbowy komputer? Masz możliwość wykorzystania każdego urządzenia mobilnego.
Wygoda, nowoczesność i ekonomia czasu. Wisienką na torcie jest uprzejma obsługa. Tak w skrócie jesteśmy w stanie scharakteryzować Dailyvery. Nie stój w korkach! Zamów, a resztę pozostaw profesjonalistom. Pracujemy dla Ciebie! Nasz cyklista lub motocyklista zajmie się resztą. Zapraszamy do udanych transakcji!

 
 
Cena
do uzgodnienia
Zgłoszone: 27-03-2017

do końca: -21 sekund

Dailivery

Dołącz do
swoich znajomych!