dnia | tygodnia | miesiaca | roku

Trądzik różowaty jak wyglądają blizny?

2017-05-25 10:53:14

Osoby cierpiące na problemy z cerą obawiają się jak trądzik wpływa na ich wygląd. Walka z wypryskami jest trudnym zadaniem - a przecież nawet jeśli się ją wygrywa, na twarzy mogą pozostać blizny... Zastanówmy się nad tym jak wygląda trądzik różowaty i co zrobić, by nie wpadać przez niego w kompleksy.

Zajrzyjmy na vlogi

W ostatnim czasie internet nieco zmienił podejście do wizerunku idealnej skóry. Jako przykład tego zjawiska można podać popularne vlogi, gdzie dziewczyny pokazują swoje twarze przed nałożeniem makijażu i okazuje się, że... Mało kto na tym etapie cieszy się perfekcyjną cerą. Tak naprawdę wszystko jest kwestią odpowiednich produktów kryjących i podkładów. Ale czy nakładanie ich jest konieczne? Przede wszystkim trzeba pokochać siebie, i bez makijażu, i w nim. Tak naprawdę atrakcyjność fizyczna w dużej mierze polega na umiejętności wykazania się pewnością siebie. Choć trądzik jest poważnym i bardzo widocznym schorzeniem, wcale nie musi oznaczać życiowej tragedii. Mimo krostek i blizn, wciąż można zachwycać innych swoją urodą - kształtem kości policzkowych, ust, oczami, włosami i tysiącem innych elementów...

Blizny pod lupą

Osoby doświadczające wyprysków pozornie wiedzą jak wygląda trądzik różowaty. Często jednak mają nieco skrzywione spojrzenie, ponieważ przyglądają się swojej cerze z nienaturalnie bliska, nieraz w powiększającym lusterku... Wygląd blizn i wyprysków zmienia się też w zależności od oświetlenia i warunków środowiska. Chociażby zaraz po przetarciu twarzy tonikiem lub ciepłej kąpieli, skóra zawsze będzie nieco zaczerwieniona, a niedoskonałości uwydatnione. Nie należy się więc tym za bardzo przejmować. Ponadto warto pamiętać, że istnieją sposoby na złagodzenie lub nawet pozbycie się blizn i wyprysków. Zależą one od stopnia zaawansowania problemów i nakładów finansowych. Można stosować specjalne produkty do pielęgnacji, kremy, maseczki, toniki. Można także wybrać się do kosmetyczki i poddać się bardziej profesjonalnym i często bardziej skutecznym zabiegom.

Zabiegi

O zabiegach na trądzik różowaty przeczytacie na https://acnerose.pl/laserowe-leczenie-tradziku-rozowatego/

Przeczytano: 1153 razy

Dołącz do
swoich znajomych!